Ferahnur Halı

ALTTAN ISITMA & KARBON FİLM

Karbon film bir tür alttan ısıtma malzemesidir. Alttan ısıtma & karbon film son zamanlarda yoğun ilgiyle tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise sistemin sağladığı avantajlardır. Nano teknoloji ürünü olan karbon film özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Isıtma malzemesi olan bu ürünün iki tarafına bakır plakalar yerleştirilmiştir. Plakalar arasında ise fiber karbon zerreleri bulunmaktadır. Son zamanlarda yoğun ilgiyle tercih edilen bu ürün birçok avantajı beraberinde getirir. Yapılarda kullanılan bu ürün ısınma ve ısıtma çözümü sunar. Zemine uygulanan ürün sayesinde kolay ısıtma ve ısınma sağlanır. Alttan ısıtma & karbon film hızlı ısıtma ve ısınma imkanı sunar.

Alttan Isıtma & Karbon Film Özellikleri

Alttan ısıtma & karbon film çeşitli birçok özelliğe sahip. Farklı ölçü ve türlerde üretilen bu ürün geniş kullanım alanına sahiptir. Karbonlu filmler genellikle 30 cm, 50 cm, 60 cm, 80 cm ve 100 cm eninde üretilmektedir. Ferahnur Halı satışını yaptığı ürünün kurulumunu da yapmaktadır. Karbon film çeşitli özellikler taşır. Karbon filmin taşıdığı bazı özellikler:

  • Ürün yer kaplamaz.
  • Yüksek verime sahip olan ürün uygulandığı tüm zeminin 120 saniye içinde ısınmaya başlamasını sağlar.
  • Dayanıklı yapıya sahip olan bu ürün çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklıdır.
  • Ürün, uygulandığı alanda neme karşı dayanıklıdır. Bu sayede nemden kaynaklı oluşan rahatsızlıklara da fayda sağlar.
  • Ürün yaklaşık 8 dakikada parke zeminlerini, 3 dakikada ise halıları ısıtabilir.

Alttan Isıtma & Karbon Film Faydaları Neler?

Alttan ısıtma & karbon film sahip olduğu özellikler sayesinde birçok fayda sağlıyor. Ürün geniş kullanım alanına sahiptir. Farklı alanlara uygulanan bu ürün kolay kullanım imkanı sunar. Halı altına, parke altına, duvara, tavana, zemine rahatlıkla uygulanabilir. Ürün, uygulandığı alanın zemininin sıcaklık derecesini eşitler. Ürünün başlıca faydaları:

  • Farklı yüzeylere uygulanabilir. Halı altına, parke altına, duvarda ve tavanda uygulama için uygundur.
  • Sıvıya karşı dayanıklıdır. Bu sayede sıvıdan kaynaklı zarar görmez. Isıtma sistemi akvaryum ısıtmasında da kullanılabilir.
  • Çok ince bir yapıya sahiptir. Ürünün kalınlığı yaklaşık 0.38 mm’dir. Bu sayede yer kaplamaz, kullanıldığı alanda kaba bir görüntü oluşturmaz.
  • Manyetik alan, mıknatıslanma gibi sorunların yaşanmasını önler.
  • Neme karşı dayanıklıdır. Bu sayede romatizma ve kemik hastalıklarına faydalıdır.

Yüksek verimliliğe sahip olan bu ürünün maliyeti de düşüktür. Kullanıldığı alanda estetik bir görünüm sağlar. Uzun ömürlü kullanımı sayesinde yıllarca kolay ısınma imkanı sunar. Termostatla kontrol edilebilir. Bu sayede fazladan harcama yapmanızı önler. Kurulumunda kırma veya delme gibi işlemlere ihtiyaç duyulmaz. Bu sayede ortamın estetik görünümü asla zarar görmez. Hızla ısınan ve ısıtan bu sistem bacaya ihtiyaç duymaz. Baca sorunu yaşamadan bu sistemi istediğiniz alanda kullanabilirsiniz.

Alttan Isıtma & Karbon Film Fiyatları

Alttan ısıtma & karbon film fiyatları değişmektedir. Fiyatlarda görülen bu değişiklik ürünün genişliğine bağlıdır. Ürün ne kadar geniş bir alanda kullanılacaksa o alana uygun olarak hazırlanır. Ürünün boyutuna bağlı fiyat değişir. Fiyatlar genellikle yüksek karşılanmaktadır. Fakat ürün uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir. Kısa sürede kolay ısınma imkanı sunan bu ürün yüksek performans gösterir. Garantili olan ürün birçok avantajı da beraberinde getirir. Ürünün özellikleri ve sağladığı avantajlar göz önünde bulundurulduğunda fiyatlar bütçe dostudur. Satın alınan ürünün taşıması ve kurulumu firma tarafından yapılmaktadır. Alttan ısıtma & karbon film kurulumu özel ekip eşliğinde yapılır. Kurulum sırasında zemine herhangi bir kırma veya delme işlemi uygulanmaz. Bu sayede ürün kolaylıkla istenilen alana uygulanır ve kullanılır. Sizler de kolay, güvenilir ve konforlu ısınma sistemi için Ferahnur Halı ile iletişime geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz!