Cami Halısı Cami Halıları – Ferahnur Cami Halısı | Cami Halıları

Site Rengi

Cami Halıları

Anasayfa » Cami Halıları

Akrilik Cami HalısıCami halıları camiler için önemli bir yere sahiptir. Gün içerisinde insanlar ibadet etmek için camileri ziyaret ederler. Cami içerisinde zemine döşenen halılar ise öncelikle insanların daha rahat ve sağlıklı bir ortamda ibadet etmesini sağlamaktadır. Halılar, farklı özelliklerde ve farklı modellerde tasarlanarak üretilir. Cami için uygun halı modeli istenilen ölçülerde kesilir, cami içerisine yerleştirilir.

Göbekli Cami Halısı

Göbekli cami halısı geniş ve bölmeleri olmayan camilerde daha çok tercih edilir. Halının tam ortasında geniş yuvarlak bir desen vardır. Bu halılar göbekli halı olarak isimlendirilir. Camilerde en çok tercih edilen halı modellerinden biridir.

Cami Halısı Desenleri

Cami halısı desenleri farklılık gösterir. Göbekli desenlerle birlikte seccadeli cami halıları da bulunmaktadır. Şeritlerle tasarlanmış halıların yanında farklı desenler kullanılmaktadır. Cami için uygun halı deseni tercih edilir, istenilen ölçülerde tasarlanır ve üretilir. Aynı desen farklı renklerde tasarlanabilir.

Yün Cami Halısı

Yün cami halısı, halılar arasında en kullanışlı ve dayanıklı halı modelidir. Farklı renk ve desenlerde üretilmektedir. Yün halılar yangına karşı dayanıklıdır. Toz ve kir tutmaz, kolay temizlenebilir, aşınma yapmaz. Yün ile üretilen cami halısı sağlığa uygundur.

Akrilik Cami Halısı

Akrilik Cami halısı, yün halılardan sonra en çok tercih edilen halıdır. Akrilik halılar dayanıklı yapısı ile uzun ömürlüdür. Kolay yıpranmaz, zarar görmez. Aynı zamanda akrilik halıların temizliği kolaydır. Daha canlı bir görünüme sahip olan halılar özenle üretilmektedir.

Cami Halıları Modelleri

Cami halısı modelleri arasında yün halılar, polyester halılar olmak üzere farklı halı modelleri bulunuyor. Her halı modeli kendi içinde renk ve desenlerle çeşitlere ayrılıyor. Tüm modellerimiz yüksek kalitede üretiliyor.

Cami Halı Desenleri

Cami halı desenleri camiler için özel olarak tasarlanmaktadır. Göbekli halı deseni ve seccadeli halı deseni en çok kullanılan desenlerdir. Halı desenleri camilerin dekorasyonuna uygun olması amacıyla tasarlanır. Şehzade cami halısı, şeritli cami halısı da yaygın olarak kullanılan desenler arasında yer almaktadır.

Bahariye Cami Halısı

Bahariye cami halısı farklı renk ve desenlerle sizlere sunulmaktadır. Camiler için özel olarak tasarlanan ve üretilen halı yüksek kaliteye sahiptir. Halının kullanım alanı oldukça geniştir. Camilerde zeminin tamamen kapanmasını sağlayan halılar hem konforlu bir zemin oluşturur hem de insanların sağlığını korur.

Kurs Halısı

Kurs halısı camilerde verilen kurslarda kullanılır. Kursa gelen çocuklar ve yetişkinler burada yeni şeyler öğrenir, öğrendiklerini pekiştirir. Kursa gelen çocukların ve yetişkinlerin sağlıklı ve rahat bir ortamda ders almaları önemlidir. Bu doğrultuda firma olarak kurslarda kullanılması için halılar üretmekteyiz. Ürettiğimiz halılar sizlerin istediği ölçüye göre hazırlanmakta.

Mescit Halısı

Mescit halısı insanların ibadet ederken zemin üzerinde sorun yaşamamaları için kullanılmaktadır. Mescitler küçük ibadet yerleridir. Buralarda insanlar namaz kılabilir, Kur’an okuyabilir. Mescide giden insanların zeminin soğukluğundan etkilenmemesi ve daha rahat bir zemin üzerinde ibadet edebilmesi için halı kullanılır. Halılar, zemine uygulandıktan sonra ısı kontrolünü sağlar. Firmamızdan temin edeceğiniz halılarla insanların sağlığını koruyabilir, daha konforlu bir ortam oluşturabilirsiniz.

Cami Halıları Fiyatları

Cami halıları metrekare fiyatları değişiklik gösterir. Camilerde kullanılan halılar normal halılara göre daha yüksek fiyatlıdır. Bunun sebebi ise camiler için tasarlanan halıların daha kaliteli bir yapıya sahip olmasıdır. Aynı zamanda bu halılar uzun ömürlü olması için özel tasarlanmıştır. Halıların fiyatları metrekare üzerinden belirlenir. Fakat her halı modelinin metrekare fiyatı aynı değildir. Halıların fiyatlarında değişiklik olur. Halıda kullanılan malzeme, halı modeli, halının özellikleri, halının boyutu fiyatları etkilemektedir.

Cami Halıları Fiyatları

Cami halıları fiyatları arasında en yüksek halı fiyatı yün halılarındır. Yün halılar genel olarak daha kaliteli ve dayanıklı yapıya sahipken şık görünümü ile dikkat çeker. Yün halılar diğer halılara göre daha avantajlıdır. Bu nedenle yün halıların fiyatları daha yüksektir. Ardından akrilik halılar gelir. Akrilik halılar da dayanıklı, modern, uzun ömürlüdür. Yün halılardan sonra pahalı olan halıdır. Polyester halılar ise en uygun fiyatlı halıdır. Polyester halıların da kendine göre avantajları bulunmaktadır. Firma olarak yüksek kaliteye sahip halı modellerimizi uygun ve doğru fiyat aralığında satışa sunmaya özen göstermekteyiz. Sizler de ihtiyacınız olan halıyı güvenle temin edebilirsiniz.

CAMİ HALISI