Cami Halısı Cami Halısı Fiyatları – Ferahnur Cami Halısı | Cami Halıları

Site Rengi

Cami Halısı Fiyatları

Anasayfa » Cami Halısı Fiyatları

Cami Halısı FiyatlarıCami halısı fiyatları pek çok etkene göre değişir. Bu yüzden standart bir cami halısı fiyatına ulaşmak her zaman mümkün olmaya bilir. Halının metrekaresi, materyali, deseni, şekli, ne zamana kadar hazırlanması gerektiği, montaj detayları gibi etkenler Cami halısı fiyatları da farklılıklara neden olmaktadır.

Kaliteli Cami Halısı Fiyatı

Kaliteli Cami halısı fiyatı belki ilk etapta bütçenizi biraz zorlayabilir. Fakat uzun vadede daha avantajlı çıkacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü camiler Müslümanların tolu ibadet alanlarıdır ve her gün çok fazla kişi tarafından kullanılır. Baskıya maruz kalır. Eğer kalite değil de ucuzluğa dikkat edilirse kısa sürede cami halıları aşınıp eskiyebilir ve hem estetiğini hem konforunu kaybeder.

Cami Halısı Üretici

Cami halısı üreticisi olarak bizler yarım asrı aşkın süredir cami halıları üretiyor, dünyanın her yerine mekâna özel projeler geliştiriyoruz. Hizmetlerimizde çok yönlü bir yaklaşım sergileyerek tamamen müşteri memnuniyetine odaklanıyoruz. Ürünlerimizin camilerimizin manevi havasına ve dini hassasiyetlere uygun olmasına azami dikkat ediyoruz.

Cami Halı Firması

Cami halısı firması olarak ürettiğimiz halılarımızın estetik, kaliteli, konforlu, uygun fiyatlı ve uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. Bütün bu özellikleri bir arada sunan nadir cami halısı firmalarından birisi olarak daima beklentilerin üzerinde sonuçlar sunuyoruz. Her geçen gün temel ilkelerimizden taviz vermeden kendimizi yeniliyor, modern teknolojiyi ürünlerimizle buluşturuyoruz.

Cami Halısı Alırken

Cami halısı alırken daima bazı hususlara dikkat etmekte fayda var. Öncelikle materyal tercihi yapılmalıdır. Bu noktada en çok tercih edilenler yün ve akrilik cami halıları olmaktadır. Yün cami halılarının hammaddesi doğal yün olduğu için yünün üstün özelliklerini beraberinde taşır. Fakat her yün diye satılan halı, yüzde 100 yün olmayabilir. Buna dikkat edilmeli, sertifikalı ürünler seçilmelidir.

Cami Halısı Çeşitleri

Cami halısı çeşitleri arasında seçim yapılırken aynı zamanda temizliğinin kolay olması gerekir. Çünkü camiler çok fazla kişi tarafından kullanıldığı için kirlenmeye müsaittir. Temizliği kolay olan cami halıları hem temizlik yaparken yormaz hem de zararlı bakterilere fırsat vermez. Virüs, bakteri gibi etkenlere mahal vermediği gibi kötü koku, nem gibi oluşumlara karşı da önlem alınmış olur.

Seccadeli Cami Halısı

Seccadeli Cami halısı en çok tercih edilen cami halısı modellerindendir. Adından da anlaşılacağı gibi bu modellerin üretiminde seccade deseni tercih edilir. Namaz kılan her kişi için bir seccade alanı tahsis edilir. Bu sayede cemaat daha düzenli olur ve daha muntazam bir saf oluşumu elde edilir. Üstelik estetik olarak da seccade desenli cami halısı modelleri oldukça şık durur. Her ölçüde ve renkte üretilebildiği gibi farklı seccade desenleri tercih edilebilir.

Merinos Cami Halısı

Merinos Cami halısı cami halısı türleri arasında en özel olanlardandır. Bir tür koyun olan merinosun yünlerinden imal edildiği için bu adla anılan halılar, dünyanın her yerinde uzun yıllardır kalitesi ve estetiği ile öne çıkarlar. Yünün doğallığı, konforu, estetiği, uzun ömürlü olması, hijyenik olması, gün ışığına dayanıklı olması gibi bütün ayrıcalıklı özellikler bu halılarla birlikte cami zeminlerinde yer alır. Camilere bambaşka bir hava katar.

Cami Halıları Fiyatı

Cami halıları fiyatı arasında en belirleyici olanlar materyallerdir. Yün, akrilik, polipolipren ve polyamid gibi farklı türlerde cami halıları vardır ve bunların her birisinin fiyatı farklı olabilmektedir. Yine bir diğer etken üretiminde kullanılan yöntemlerdir. Fakat hemen hepsinde fiyat teklifi, halıların metrekaresine göre yapılır.

Cami Halısı Gaziantep

Cami halısı Gaziantep genelindeki bütün camilerimizi süslemektedir. Gaziantep genelindeki gerek tarihi gerekse modern camilerimiz için genel dokusuna uygun cami halıları imal ediyoruz. İstenen materyallerden, desenlerde, renklerde ve ölçülerde ürettiğimiz halıları ücretsiz montaj ile döşüyoruz.

Cami Halısı İstanbul

Cami halısı İstanbul genelindeki camilerimizin konforunun ve estetiğinin sağlanmasında etkilidir. İstanbul camileri çok farklı genişliklerde olduğu için kimi zaman çok büyük ölçülerde kimi zaman daha küçük talep edilmektedir. Üretimlerimiz tamamen boydan boya olmakta, uzun ömürlü sonuçlar ortaya çıkmaktadır.

Cami Halısı Ankara

Cami halısı Ankara merkez ve ilçelerinde de fazlaca talep görmektedir. Firmamız cami içerisinde tamamen sağlığa uygun, temizliği kolay, cami ölçüleriyle tam uyumlu, yalıtım özellikli olarak yeni nesil üretimler yapmaktadır.

CAMİ HALISI MODELLERİ