Ferahnur Halı

Çim Halı

ÇİM HALI

Sürekli gelişmeye devam eden teknoloji ile beraber suni çim halı çeşitleri ve halının kullanım alanları genişlemiştir. Kullanım alanı olarak ilk akla gelen stadyum ve spor salonu gibi yerler olsa da artık balkonunuzda ya da bahçenizde kullanabileceğiniz çim halıları firmamız olan Ferahnur Halı’da kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Evinizin bahçesinde ya da balkonunda dekorasyon değişimleri yaparak daha hoş bir görüntü katmak için bu ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Uygun fiyat garantisi ve geniş model yelpazesi ile hizmet veren firmamız çim halı konusunda da adından söz ettirmeye devam ediyor. Sizlerden gelen yorumlar sayesinde kendimizi her zaman geliştirerek memnuniyet oranını daha da yükseklere çıkarmaya devam ediyoruz.

ÇİM HALI ÇEŞİTLERİ

Çim halı uygun fiyatı, kolay kullanımı ve temizliği ile doğal çime kıyasla pek çok avantaj sunan dekoratif bir üründür. Suni çim halının hem uzun kullanım ömrü olması hem de bakımının çok kolay olması sebebi ile bu seçenek, bahçe dekorasyonu konusunda müşterilerin ilk tercihi olmaktadır.
Suni çim halının istek ve ihtiyaçlara göre suni çim halı, balkon halısı ve yapay çim halı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Doğal çime alternatif olarak üretilmiş ve kullanım şartları, görünüm ve temel özellikleri bakımından doğal çime yakın bir kullanım sunan suni çim halılar en çok tercih edilen modellerimizdendir.

Yapay çim halılar okul ya da ev bahçesinde daha yaygın bir şekilde kullanılan oldukça kullanışlı bir halı modelimizdir. Firmamızda kolay bir şekilde bulabileceğiniz diğer bir çim halı seçeneğimiz olan balkon halısı ise evde en keyifli vakit geçirilen alanlardan olan teras ve balkon gibi yerlerde sıklıkla tercih edilen modeldir.

UYGUN FİYATLI ÇİM HALILAR

Çim halı farklı boy ve renk tercihine göre kullanılmakla beraber tercih edildikleri seçeneklere göre fiyat farklılıkları göstermektedir. Kullanmak istediğiniz alanın boyutuna, tercih ettiğiniz ürün modeline ve bazı seçeneklere göre fiyatlarımız değişmektedir. Ferahnur Halı olarak fiyatlarımızı her zaman piyasanın altında tutarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Doğal çime kıyasla kullanım alanı daha fazla olan ve temizliği oldukça kolay olan çim halılarımız mağazamızda sizleri bekliyor. Bütçenize, zevkinize ve ihtiyaçlarınıza göre modellerimizden birini tercih edebilirsiniz. Her bütçeye uygun halı modellerimi ile kalitemizden herkesin faydalanmasını sağlıyoruz. Düzenli şekilde kampanyalar düzenleyerek sizleri daha çok mutlu etmeye devam ediyoruz.

ÇİM HALI KULLANIMI

Çim halı temizliği çok basittir. Çimler toprak bir tabandan oluşmadığı için temizlik malzemesine gerek olmaz. Elektrikli süpürge yardımı ile kısa bir sürede temizlenebilir. Ancak spor salonu ya da bahçe gibi büyük alanlarda çim halı tercih ettiyseniz süpürgeden farklı bir yöntemle temizliğini sağlayabilirsiniz.

Çim halılar kaliteli yapısı sayesinde zorlu şartlara karşı oldukça dayanıklıdırlar. Uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda kısa sürede yardımcı olarak mağdur kalmanızı önlüyoruz. Garantili hizmetlerimiz sayesinde de sizlere yardımcı oluyoruz.

ÇİM HALI KULLANIM ALANLARI

Uzun ömürlü olması ve bakımının kolay olması sayesinde pek çok avantaj sunan çim halı modellerimiz çeşitli alanda kullanılmaktadır. Eskiden genellikle spor salonlarında görmüş olduğumuz suni çimler şimdilerde daha estetik bir görüntü sunarak dekoratif araç olarak kullanılabiliyor. Çim halının tercih edildiği kullanım alanlarından bazıları şunlardır:

  • Çocuk Parkı ve Oyun Alanları
  • Golf Sahası
  • Vitrinde Dekoratif Amaçlı
  • Tenis Kortu
  • Bahçe ve Çatı Peyzajında
  • Duvarda Dekoratif Amaçlı
  • Futbol Sahası
  • İç Mekanlar
  • Otel, Kafe ve Restoranlarda 

Ne Zaman İsterseniz, Bizi Ziyaret Edebilirsiniz

Çim halı modellerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve avantajlı tekliflerimizden faydalanmak isterseniz telefon numaralarımızdan bizi her zaman arayabilir, mail adresimize yazabilir ve WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz. En kısa sürede sizlere dönüş yaparak en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Hizmetlerimizi yakından görmek ve yüz yüze görüşmek isterseniz ofisimizi de istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. İş yerimizi ziyaret eden müşterilerimizi en güzel şekilde karşılayarak bütçelerine uygun fiyatlar sunuyoruz. Tercihlerine göre ve ihtiyaçlarına göre modeller sunarak karar vermelerinde yardımcı oluyoruz.