Ferahnur Halı

DİJİTAL BASKI HALI

Son yıllar içinde halı modasında oldukça yaygın kullanılmaya başlayan dijital baskı halı modelleri, dekorasyona da yenilikler katmaktadır. Dijital baskılı halılar, baskı teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte meydana gelmektedir. Şık ve kullanışlı olan bu halılar, ses yalıtımı ve ısı kontrolü gibi avantajlarının yanında desen seçenekleri sayesinde de ön plana çıkmaktadır.Mobilya ve aksesuarlarınızı daha güzel hale getiren, tarzınızı yansıtmanızda yardımcı olan halılar, dijital baskılı halı seçenekleri ile daha canlı bir görünüm sağlıyor. Dijital baskı halı modellerimiz sayesinde kaliteli ve şık alanlar oluşturabilirsiniz. Gelişen teknolojiye ayak uyduran halılara tek tıkla Ferahnur Halı internet sitemizden ulaşabilirsiniz.Her zevke ve her bütçeye hizmet ederek ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılıyoruz. Modayı her zaman yakından takip ederek son çıkan ürün modellerini sizlere sunuyoruz. Şık ve modern halılarımızın yanında kalitemizle de adımızdan söz ettiriyoruz.Dijital Baskı Nedir?Dijital baskı, ölçeklenebilen baskı miktarı ile farklı içerikleri aynı zamanda basabilen teknolojiye verilen isimdir.

Pek çok materyal üzerine uygulanabilen bu baskı türünün birim maliyeti diğer halılara göre daha uygun fiyatlıdır. Çizim, fotoğraf ya da dizaynlar bilgisayar ortamında hazırlanarak hızlı bir şekilde malzeme üzerine basılmaktadır. Dijital baskı, kişiselleştirebilme, kaliteli görsellik ve hızlı uygulama özellikleri ile pek çok üründe kullanılmaktadır.

Dijital baskı halı, baskı halı teknolojisinin gelişmesi ile popüler bir şekilde kullanılmaktadır. Resimleri ve desenleri tüm gerçekliği ile yansıtabilen, görmek istenileni tam olarak aktarabilen bu halılar, ev dekorasyonunuza şıklık katmaktadır. Sınırlı dokuma alternatiflerinden farklı olarak aklınızda olan görseli, yazıyı, rengi veya fotoğrafı bu teknoloji sayesinde kusursuz bir şekilde halılara aktarabilirsiniz. Dijital baskı halı teknolojisi ile evlerin dekorasyonuna uygun halı bulabilmek artık çok kolay.

Dijital Baskı Halı Kullanmanın Avantajları

Dijital baskı halı pek çok avantajı kullanıcılarına sunmaktadır. Sunduğu avantajlardan bazıları şunlardır:

  • Dijital baskı halıların kullanım alanları oldukça geniştir. İstediğiniz yerde ve istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.
  • Hayalinizdeki halı tasarımını oluşturmanızı sağlıyor. Hazır pek çok desen olduğu gibi istediğiniz görseli hazırlayarak size özel bir halıya sahip olabilirsiniz.
  • Solma ve yıpranma gibi sorunlar yaşanmaz. Yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.
  • Temizliği oldukça kolaydır. En inatçı lekeler bile kısa bir sürede silinebilir.
  • Dayanıklı bir yapıya sahiptir.
  • Büyük baskılardaki netlik bozulmadan halıya yansıtılabilir.
  • Antibakteriyel özelliğe sahiplerdir.

Tabi bu avantajlardan yararlanmak için kaliteli halı firması tercih etmeniz gereklidir. Firmamız olan Ferahnur Halı’yı tercih ederek %100 memnun kalabilirsiniz. Hizmetlerimiz ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda her zaman yanınızda olarak sizlere yardımcı oluyoruz. Sizlerden aldığımız yorumlar doğrultusunda kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Dijital Baskı Halı Nasıl Temizlenir?

Dijital baskı halı kolay bir şekilde temizlenmektedir. Elektrikli süpürge yardımı ile kısa sürede temizleyebilirsiniz. Eğer leke varsa ıslak bir bez kullanarak silebilirsiniz. Kaliteli malzemesi sayesinde lekenin içine işlemesine engel olan dijital baskı halılar temizleme sırasında yıpranma ve solma gibi sorunlara neden olmazlar.

Satın almış olduğunuz halının kullanma talimatını okuyarak toz deterjanı ya da halı şampuanı da tercih edebilirsiniz. Halınızı çamaşır suyu, tuz ruhu ve sert yüzey temizleyici gibi malzemelerden uzak tutmanız gereklidir. Dijital baskı halıların güneş altına ya da kurutma makinesine kurutulması da tavsiye edilmemektedir. Bu uygulamalar halının dokusunun zarar görmesine yol açabilir.

Ferahnur Halı Dijital Baskı Halı Modelleri

Ferahnur Halı olarak diğer halı modellerimizde olduğu gibi dijital baskı halı modellerimizde de memnuniyeti ön planda tutuyoruz. Modern ve şık tasarımlar sunarak evinize ayrı bir hava katmanızı sağlıyoruz. Uzun ömürlü ve kolay kullanımlı olmaları sayesinde sizleri oldukça mutlu ediyoruz.

Kaliteli dijital baskı halı modellerimizi uygun fiyatlardan sunarak da sizleri memnun ediyoruz. Fiyatlarımızı her zaman piyasanın altında tutarak ekonomik açıdan da yardımcı oluyoruz. Uzun ömürlü modeller sunarak sürekli halı değiştirmenizi de önlüyoruz.

Gelişen teknolojiyi her zaman yakından takip ederek ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyoruz. Hizmetlerimizden memnun bir şekilde ayrılmanız için çok çalışıyoruz. Hizmetlerimizin her zaman arkasında durarak mağdur kalmanızı önlüyoruz. Halı modellerimiz ve fiyatlarımız ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bize her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ürünlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz!