Ferahnur Halı

Hakkımızda

Ferahnur Cami Halıları olarak uzun yıllardır ülkemizin dört bir tarafında yer alan camilerimizi en özel cami halısı çeşitleriyle buluşturuyoruz. Biliyoruz ki camilerimiz Müslümanlar olarak hepimizin göz bebeğidir. Sadece beş vakit ibadet edilen binalar olmanın çok ötesinde, manevi değerleri vardır.

Bu yüzden küçük-büyük, eski-yeni, tarihî-modern hiç fark etmeksizin her camimiz bakımlı, temiz, estetik, konforlu olmalı, Müslümanlığı ve güzel dinimiz İslamiyet’i en güzel biçimde yansıtmalıdır.

Bu bilinç ve hassasiyetle cami halısı sektöründe çalışmalarımıza aralıksız devam ediyor, severek yaptığımız işimize gereken özveriyi gösteriyoruz.

Sektörümüzde lider firmalardan birisi olma gayesiyle çıktığımız yolda müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun şekilde cevap verip müşteri memnuniyetini sağlamayı gaye ediniyoruz. Yıllardır bunu başarmış ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile bugünlere gelmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Öte yandan başarılarımızla yetinmiyor, hep daha fazlası, hep daha iyisi için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Ferahnur Cami Halıları olarak kalite standartlarımızdan asla taviz vermiyoruz. Yıllardır imalathanemizi sürekli geliştiriyor, en modern ekipmanlarla donatıyoruz. Dünyanın dört bir yanında bu alanda meydana gelen gelişmeleri yakından izliyor, dokuma, desenlendirme, işleme alanlarında geliştirilen en modern ekipmanları imalathanemize dahil ediyoruz. Bunu yaparken hammaddelerimizi her zaman 1. Sınıf ürünlerden seçiyoruz.

Biliyoruz ki hammadde, kaliteli ve estetik bir cami halısı ortaya çıkarmanın püf noktalarından birisidir. Bu yüzden gerek yün gerekse akrilik halılarımızda dünyanın en seçkin hammaddeleriniz kullanıyoruz. Ürünlerimizin kalite standartlarına, ulusal ve uluslararası prosedürlere uygun olması için özel seçilmiş hammaddelerle dokumalarımızı yapıyoruz. Bu sayede her seferinde beklentilerin üzerinde sonuçlar ortaya çıkarmayı başarıyoruz.

Tecrübe ve Bilgi Birikimimizi Ülkemizin Dört Bir Tarafına Taşıyoruz
Cami halısı imalatında kaliteyi yakalama noktasında bir diğer etken personeldir. Personel, bir cami halisi projesinin başından sonuna aktif görev alır. Bu yüzden en az hammadde kalitesi kadar personelin uzmanlığı, eğitimi, deneyimi, özverisi ve müşteriye yaklaşımı da bir o kadar önemlidir.

Ferahnur Cami Halıları bünyemizde görev alan bütün personellerimiz alanında eğitimli kişilerdir. Üstelik düzenli eğitimlerimiz devam etmekte, dinamik yapıları ile her zaman en son gelişmelerden haberdar olarak ve en modern yöntemleri kullanmayı bilerek ekiplerimiz görev yapmaktadırlar.

Camilerimizin ölçülerinin alınmasında, halılarının üretim ve döşenmesinde birlikte çalışan kadrolarımız yıllardır omuz omuza çalışma başarısı göstermiş, projelerimizi iş birliği ile sonuçlandırmaya odaklı kişilerdir. Her personelimiz işinin aynı zamanda manevi ve etik sorumluluğunun da bilincindedir. Bu sayede hatasız çözümler üretmektedirler.

Sektördeki talepler ve ihtiyaçları sürekli analiz ederek daima en güncel gereksinimlere çözümler üretiyoruz. Diğer yandan da her türlü inovasyona açık olarak teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Her camimizin özel olduğu bilinciyle, her projemiz için sıfırdan çalışma yapıyoruz. Müşteri beklentileri ve taleplerini kendi deneyimlerimiz ve altyapımız ile destekleyerek en iyi cami halısı çeşitlerini camilerimizle buluşturuyoruz.

Kaliteli ve Estetik Temelli Projeler Gerçekleştiriyoruz
Ferahnur Cami Halıları olarak uygulamalarımızda kalite, estetik ve fonksiyonelliği bir arada sunuyoruz. Türkiye’nin her yerine üretim yaptığımız ve her iklim koşullarındaki camilerimizin zeminlerini döşediğimiz için bölgesel farklılıkları göz önünde bulundurarak en doğru çalışmaları yapıyoruz. Uygun dokuma sıklığında ve hav yüksekliğindeki halılar ile uzun yıllar kullanılabilecek zeminler oluşturuyoruz.

Camilerimizin estetik olması gerekir. Bu noktada da cami halılarına büyük pay düşer. Firmamız camilerimizin şıklığını, zarafetini ve estetiğini en üst seviyeye taşımak amacıyla en canlı renkleri, en güzel tonları kullanmaktadır. Sizler için çok geniş bir renk ve desen alternatifi sunuyoruz. Bu sayede camilerinizi nasıl görmek istiyorsanız tam da onu gerçekleştiriyoruz. Kaliteli malzeme ve işçilikle ortaya çıkan estetiğin uzun yıllar deforme olmadan kullanılmasını sağlıyoruz.

Ölçülendirmeler ve imalatlarımızı milimetrik hesaplarla yapıyoruz. Camilerimizin zemin şekli ve ölçüsü her ne olursa olsun hiçbir hataya yer vermeden üretilip döşenmesini sağlıyoruz. Cami cemaatimizin ve misafirlerimizin konforunu göz önünde bulundurarak ibadet ederken rahat edebilecekleri bir alan inşa ediyoruz. Sıcak havalarda serin tutan, soğuk havalarda ılık tutan cami halısı çeşitlerimizle dört mevsim konforlu ibadet alanları oluşturuyoruz.

Ferahnur Cami Halıları olarak toplumsal sorumlulukların bilincinde, çevreye ve etik değerlere duyarlı bir firmayız. Projelerimizi söz verdiğimiz sürede eksiksiz olarak gerçekleştiriyoruz. Satış öncesi, satış ve satış sonrası bütün aşamalarda şeffaf, saygılı ve iletişimi merkez alan üslubumuzla çalışmalarımıza devam ediyor, toplumsal yaşam kalitesini arttırmaya katkıda bulunuyoruz.