Ferahnur Halı

HALI ALTI KEÇE (UNDERLEY)

Ferahnur Cami Halıları Halı Altı Keçe (Underley) Hizmeti

Halıların zeminle olan temasını engelleyerek ısı yalıtımı özelliğini ve halıların konforunu korumayı sağlar. Birçok mekânda ısı kayıplarını ve yüksek ısı geçişlerini sınırlayabilmek için kullanılır. Soğuk kış aylarında soğuklardaki geçişi, yaz aylarında ise kavurucu sıcaklardaki geçişi korumak için kullanılan bu halı altı keçe (underley) camilerde, mescitlerde ve evlerde sıklıkla tercih edilmektedir.

Halı altı keçe (underley) hizmetini Ferahnur Cami Halıları olarak bu sektörde size en düşük maliyetle en büyük konforu sunmak istiyoruz. Yalıtım ve esneklik amacıyla kullanılan keçelerimiz önemli bir ihtiyaç haline gelerek en çok tercih edilen hizmetlerimiz arasındadır. Halı altı keçe (underley) hizmetini gerçekleştirirken kaliteli malzemelerden seçtiğimiz ürünlerimizle sizin için Ferahnur Cami Halıları olarak Türkiye’nin her yerine çeşitli halılarımızı gönderdiğimiz gibi bu halılarımızın konforu ve ısı yalıtımı için de her türlü hizmeti vermekteyiz.

Hayatımızın her yerinde sağlığımızın önemine dikkat etmemiz gerekir. Bu yüzden dönemsel olarak soğuktan ve sıcaktan etkilenmemeniz için kendimizi sürekli yenileyerek tüm malzemelerimizin en uygun malzemelerden olmasına dikkat ediyoruz.

Bu özellikle camilerde ve mescitlerde sıklıkla gerçekleştirdiğimiz gibi bu hizmetimizi tercih edenler arasında çocuklu, bebekli evler de sıklıkla yer almaktadır.

Bu hizmeti size kaliteli sunmanın yanı sıra hizmetimizin en hızlı şekilde de gerçekleşmesine de dikkat etmekteyiz. Bizimle iletişime geçebileceğiniz iletişim numaralarımız sayesinde her zaman ulaşabileceksiniz.

Ferahnur Cami Halıları ile Halı Altı Keçe (Underley) Uygulaması

Halı altı keçe (underley) uygularken zemindeki bozukluklar keçelerin serilmesinde herhangi bir sorun yaratmaz. Her zemine uygulayabildiğimiz bu keçeleri duvardan duvara halıların altına uygulayarak zemindeki ısının her yerde eşit olmasını sağlamaktayız.

Hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimizin halılarıyla alakalı gerekli ölçümleri yapmasına yardım ederek bu bilgilere göre keçelerin boyutunu hazırlayarak gerçekleştirmekteyiz. Her halının boyutuna göre bu hizmeti gerçekleştirebilmekteyiz.

Ferahnur Cami Halıları Hizmetiyle Halı Altı Keçe Özellikleri

Hemen hemen her mekân için kullanılan, herkes tarafından ihtiyaç duyulan halı altı keçe (underley) müşterilerimiz tarafından da sıklıkla tercih edilen keçeler sayesinde faydalanacağınız özellikleri sizler için şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Halılarınızın ömrünü uzatır.
  • Cami ve mescitlerde halılarımızın montajında tamamlayıcı bir üründür.
  • Zeminde oluşabilecek rutubetten korur.
  • Zemin bozukluklarını giderir.
  • Duvardan duvara halıların altına uygulanarak zemindeki ısı her yerde eşit olur.

Ferahnur Cami Halıları Hizmet Fiyatları

Sektörün öncü isimlerinden olan Ferahnur Cami Halıları olarak halı altı (underley) hizmetimizi minimum fiyatlarla maxsimum hizmet vererek ekonomik fiyatlarımızla bu sektörde sıklıkla tercih edilmemizin en az kalitemiz kadar avantaj bir hale gelmiştir. Sağlığınız için ihtiyaç duyulan bu hizmetimizden yararlanmak ve müşterilerimiz arasında yer alabilmeniz için bu hizmeti yüksek kalitede gerçekleştiriyoruz. Ayrıca müşterilerimizin sağlığı için kullandığımız her ürünün kaliteli ve belgeli olmasına dikkat ediyoruz.

Ürünlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz!