Ferahnur Halı

HALIFLEKS

Ferahnur Cami Halıları ile Halıfleks HizmetiHalıfleks, kolay kullanımı ve estetik görünümü sebebiyle tercih edilir. Zeminde ısı yalıtımı sayesinde enerji tasarrufu sağlaması sebebiyle de tercih edilmektedir. Özellikle camilerde tercih edilen bu hizmetimiz camilerin ısıtma sistemleriyle ısınması pahalı olduğu için ve ısınması zor olduğu için halıfleks gibi halı altı ısıtması ile zemindeki soğuk havanın hissedilmesini engeller ve ibadetini gerçekleştiren kişilere rahat bir ortam sunar.Günümüzde cami haricinde pek çok mekânda da kullanılan halıfleks, çeşitliliği ve rahat kullanımıyla sıklıkla tercih edilmektedir. Halının kullanım amacına uygun şekilde iplik kalınlığı, taban türü gibi birçok özelliklere göre üretilir. Bu hizmeti sizin için ileri teknoloji ile üretmekteyiz. İstenilen zemine istenilen şekilde uygulayabilmekteyiz.Her şeyi birbirine kombin ettiğimiz gibi halıflekslerde de bu durum oldukça yaşanmaktadır. Halıfleks için sınırsız renk seçeneklerimizle kişinin isteğine göre birçok desenlerde döşememizi yapıyoruz. Duvarınızın, eşyalarınızın veya mekandaki herhangi bir şeye uygun olarak belirlediğiniz şeye göre en uyumlu olacak şekilde döşüyoruz. Kolay döşendiği gibi istediğiniz zaman sökülüp taşınabilmesi de oldukça kolaydır.
Halı sektöründe yılların verdiği deneyimlerle bu günlere gelerek kazandığımız güveni ve oluşturduğumuz kalitemizi korumak için tecrübeli personellerimizle kendimizi sürekli geliştirerek son teknolojiye uygun olarak hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak veya detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan her zaman ulaşabilirsiniz.Ferahnur Cami Halıları Halıfleks ÖzellikleriTemizliğinin kolay olması ve estetik olarak güzel gözükmesi sebebiyle çok tercih edilen halıfleks, düzenli olarak temizliği yapılması gereken bir döşemedir. Temizliğini düzenli ve doğru yaparak hem sağlığınızı hem de halıfleksinizin ömrünü artırabilirsiniz.Ferahnur Cami Halıları firması olarak halıfleks özelliklerimizi sizin için şöyle sıralayabiliriz:
  • Tüy dökmez ve tüylenme yapmaz.
  • Enerji tasarrufu sağlar.
  • İletkendir.
  • Küf oluşmaz.
  • Serilen mekâna göre kullanım amacıyla uygun olarak uzun süreli kullanılabilir.
  • Üst kata veya alt kata ses gitmesini önleyerek ses yalıtımı sağlar.
  • Serildiği yerlerde estetik bir görünüm sağlar.
  • Sesin yankı yapmasını önler.
  • Bakteri üremesini engelleyecek bir yapıya sahiptir.
  • Alerji yapacak hiçbir kimyasal madde yoktur.
Ferahnur Cami Halıları GüvenirliğiFerahnur Cami Halıları olarak uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde Türkiye’nin her yerine severek hizmet veriyoruz. Bu hizmetlerimizi müşterilerimizin isteklerine göre yaparak tüm müşterilerimizin beklentilerini karşılamayı hedefliyoruz.Kaliteli işçiliğimiz ve kaliteli malzemelerimizle müşterilerimizin her zaman en iyi hizmetten yararlanmasını sağlamaktayız. Her geçen gün değişen teknolojiyle kendimizi geliştirerek en modern ekipmanlar tercih ediyoruz. Böylelikle kalitemizi her zaman korumuş oluyoruz.Ferahnur Cami Halıları Halıfleks Hizmet FiyatıBu sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri ekonomik fiyatlarla sunarak bütçe dostu bir firma olduğumuzu göstermekteyiz. Herkes kaliteli ürünler kullanmak ister ama herkes bu kaliteli ürünleri alamaz. Biz her şeyin en iyisini hakkettiğini düşündüğümüz müşterilerimize minimum fiyat vererek bu hizmetten yararlanmasını sağlamaktayız.

Ürünlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz!