Ferahnur Halı

KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA

Günümüzde farklı ortamlarda kullanılmak üzere çeşitli zemin malzemeleri üretilmektedir. Bu çok çeşitli zemin malzemelerinin arasında kauçuk zemin kaplama oldukça kullanışlıdır. Üretime sunulduğu ilk zamanlarda yüksek fiyatlardan satışı gerçekleştirilen bu ürün, zamanla hem üreticiler hem de tüketiciler tarafından oldukça kullanışlı olduğu fark edilmiştir. Böylece kauçukta seri üretime geçilirken, müşterilerin kolaylıkla ulaşabileceği ekonomik fiyat seçenekleri de ortaya çıkmıştır.

Kauçuk Zemin Kaplama Nerelerde Kullanılır?

Çeşitli yüzeylerde kullanıma hazır olan kauçuk zemin kaplama toplumsal alanlarda genellikle oyun parklarında karşımıza çıkmaktadır. Firmamız olarak yaralanma ve sakatlanma riskini en aza indirmek adına kullanmış olduğumuz bu zemin malzemesi darbelere dayanıklıdır ve herhangi bir denge kaybı durumunda çocuklara toprak zeminden daha az acı vermektedir.

Ferahnur Halı olarak müşterilerimize çeşitli halı seçeneklerinin yanında, kullanımı kolay zemin hizmetlerimiz de daima mevcuttur. Temizliği oldukça kolay ve rahat olan kauçuk zemin kaplama hizmetimizi oyun parklarının dışında spor merkezlerinde ve eğitim kurumlarının çoğunda siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Firmamızı tercih eden bütün müşterilerimize en kapsamlı ve kaliteli hizmeti sunmak adına dilerseniz evinizde de kullanabileceğiniz kauçuk zemin kaplama hizmetimizden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz. Memnuniyetinizi sağlamak adına işlerimizi daima titizlikle yürütmekte ve temiz bir işçilik hizmeti sunmaktayız.

Anaokulu ve kreşlerde, okullarda ve basketbol sahalarında, kış bahçelerinizde kauçuk zemin kaplama hizmetimizden faydalanarak, temizliği kolay ve çevre dostu bu zemin seçeneğimiz ile kendiniz ve sevdikleriniz için rahat ve temiz bir alan oluşturabilirsiniz. Hayatın birçok noktasında müşterilerimize daima rahat bir ortam oluşturmaya çalışmaktayız. Bu yüzden rahat ve güvenli yürüyüşler yapabilmeniz için yürüyüş yollarınızda ve zorlu hava koşullarından kayganlaşan zeminlerin kullanımı kolaylaştırmak adına rampalarda da kauçuk zemin hizmeti sunmaktayız.

Bütün zemin malzemelerinde olduğu gibi kauçuk zemin kaplama hizmetimizde de siz değerli müşterilerimize çeşitli seçenekler sunmaktayız.

 • Kilit kauçuk
 • Yerinde dökme kauçuk
 • Tuğla kauçuk
 • Altıgen kauçuk
 • Blok kauçuk zemin kaplama
 • Hayvan barınak zeminleri
 • Puzzle (Yapboz) kauçuk

Bu gibi çeşitli seçenekleri bulunan kauçuk zeminler kullanım açısından hem çok kolay hem de hijyeniktir. EPDM ve SBR olarak genellikle ikiye ayrılırlar.

EPDM Kauçuk Zemin Kaplama Nedir?

Açılımı Ethylene Propylene Diene Monome olan bu kauçuk çeşidi kimyasal sentezleme işlemi uygulanarak kauçuk malzemelerinden üretilmektedir. Genellikle iç mekanlarda kullanılan bu kauçuk türünün genel özellikleri kısaca şöyledir:

 • Çevreye hiçbir zararı yoktur
 • Isıya dayanıklı yüzeyi ile kolay kolay yanmaz
 • Esnektir ve darbeleri yumuşatarak sakatlanma riskini en aza indirir
 • Ses ve ısı yalıtımı özelliği mevcuttur
 • Temizliği kolay ve zahmetsizdir

SBR Kauçuk Zemin Kaplama Nedir?

Açılımı Stiren Bütadien Rubber olan bu kauçuk, dünyanın her yerinde geniş bir üretim yelpazesi olduğu için maliyet açısından da oldukça uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır. Genellikle dış mekanlar için üretilen SBR kauçuk esnek ve darbe emici yüzeyi ile sağlam ve olumsuz hava koşullarına karşı oldukça dayanıklıdır.

Kauçuk Zemin Kaplama Fiyatları

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz fiyat seçeneklerimizi genellikle değiştirilmesini istediğiniz alanların genişliği, fiyatı büyük ölçüde etkilemektedir. Bunun dışında tercih etmiş olduğunuz kauçuk kaplamaların hangi malzemeden üretilmiş olduğu, yine sizin tercihinize bırakılan renk ve desen seçeneklerimiz de müşterilerimize sunacağımız fiyat seçeneklerini etkilemektedir.

Yıllardır içinde bulunduğumuz sektörde müşterilerimize en uygun ve ekonomik fiyat seçenekleri sunarak çalışmaktayız. Ferahnur Halı müşteri memnuniyetini sağlamak adına daima büyük bir titizlikle çalışmaktadır.

Ürünlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz!