Ferahnur Halı

OTEL HALISI

Oteller, günümüzde tatil ve iş nedeni ile insanların sıklıkla vakit geçirdiği yerlerden birisidir. Bu nedenle bu alanların ziyaretçilerine her açıdan konforu ve kaliteyi en iyi şekilde sunması gerekmektedir. Bu konfor oteli oluşturan dekorasyon ve otel çalışanlarının sunmuş olduğu hizmetler ile olabilmektedir.

Otel halısı, restoran, lobi, koridor ve otel odaları gibi otellerin pek çok alanı için sıklıkla tercih edilen bir üründür. Ferahnur Halı olarak diğer halılarda olduğu gibi otel halısında da kalitemizi konuşturuyoruz. İstediğiniz çeşitte otel halısı modelleri sunarak ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyoruz.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Sizlerden gelen olumlu ve olumsuz dönüşler doğrultusunda kendimizi geliştirerek daha iyi hizmet vermeye çalışıyoruz. Kolay temizlenebilen ve uzun ömürlü halılarımızla sizlere yıllarca sorunsuz kullanım keyfi yaşatıyoruz.

Oteller İçin Tercih Edilen Otel Halılarında Bulunması Gereken Özellikler

Otel halısı özellikleri şu şekilde olmalıdır:

  • Otel alanlarında kullanılacak halı özellikleri için inceleme yaparken; ilk olarak, ses yalıtımını sağlaması gelmektedir. Eğer otel odalarının zeminine özel tasarlanmış otel halıları döşenmez ise iç mekânda ortaya çıkan ses fazla yankılanır ve bu durum misafirler için olumsuz karşılanır. Bu durumda devreye giren otel alanları için üretilen halılar, doğru seçildiği zaman oldukça verimli olacaktır.
  • Yine otel odası sayesinde, konaklayan misafirleriniz, çıplak ayakları ile rahat bir şekilde yere basabilirler. Bunun dışında, otel halıları, içerisinde bulundurduğu diğer özellikler sayesinde de avantaj sağlayacaktır.
  • Otel halısı tercih ederken yanmazlık gibi teknik özelliklerine de dikkat etmekte yarar vardır.
  • Otel halısının verimli bir kullanım sunması için alana uygun olarak seçilmesi gerekir. Alanına ve kullanım şartlarına uygun olarak seçilen otel halıları konforlu ve uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Otel Halısı Fiyatları

Otel halısı fiyatlarımızı belirlerken dikkat ettiğimiz 3 husus bulunmaktadır.

  • Alanın metrekare hesabı otel halısı fiyatları belirlemede önemlidir. Halınızı sermek istediğiniz alanın kısa kenar ile uzun kenar ölçümlerinin çarpımını alarak metrekare hesabı yapabilirsiniz.
  • Desen ve renk seçimine göre de fiyatlar değişmektedir. Öncelikle iç mimari göz önünde bulundurulur. Daha sonra iç mimari ile uyumlu olacak şekilde desen ve renk seçimi yapılır. Buradaki seçim profesyonel ekip ile organize bir şekilde yürütülmektedir. Bu sayede konforlu, ferah ve şık bir yaşam alanı sağlanır.
  • Tercih ettiğiniz otel halısının kalitesinde farklı fiyatlar karşınıza çıkabilir. Halı tercih ederken mutlaka kalitesi göz önünde bulundurulmalıdır. Pek çok kalite grubu bulunan halıda seçim yapılırken kısa sürede tekrar yıpranmalar ve eski olmaması gerekir.

Ferahnur Halı Otel Halısı Modelleri

Otel halısı ile ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamayı başaran firmamız kalitesiyle de kullanıcılarını memnun etmektedir. Garantili hizmetlerimiz ile yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yıpranma, sararma ve yırtılma gibi sorunlara karşı kaliteli materyallerle üretim yaparak sizleri mutlu ediyoruz.

Geniş model ve renk yelpazemiz ile aradığınızı bulmanızda yardımcı oluyoruz. Zevkinize ve ihtiyacınıza göre otel halısı çeşitleri sunarak işletmenizi daha modern ve şık hale getiriyoruz. Bakımı kolay olan otel halılarımızı en zorlu şartlarda bile gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Temizliği kolay olması sayesinde zamandan tasarruf da edebilirsiniz.

Halılarımızı uygun fiyatlardan sunarak da sizleri memnun ediyoruz. Her bütçeye ve her zevke hitap ederek sizlerin yanında oluyoruz. Halılarımız ile ilgili daha fazla bilgi almak ve model çeşitlerimizi görmek isterseniz bize her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz iş yerimizi de ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ürünlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz!