Ferahnur Halı

YURT HALISI

Yurt halısı öğrencilerin çeşitli eğitimler aldıkları, barındıkları, geleceğin nesilleri olarak yetiştikleri toplu yaşam alanları olan yurtlarda kullanılılır. Yurtlar ülkemizin her ilinde, her ilçesinde farklı özelliklerde ve farklı dinamiklerde hizmetler vermekte, gençlerin eğitimlerinde önemli pay sahibi olmaktadırlar. Burada birçok kişi aynı anda yaşamakta, eğitim görmekte ve bütün bunlar olurken konforlu, şık ve hijyenik bir alan oluşması gerekmektedir.

Ferahnur Halı olarak uzun yıllardır kaliteden ödün vermeden, çok farklı desenlerde ve renklerde yurt halısı üretiyor, piyasaya büyük bir onurla sunuyoruz. Yurtların özelliklerini göz önünde bulundurarak uzun yıllar güvenle kullanılmaya devam edilebilecek halıları kullanıma sunuyoruz. Bu açıdan ülkemizdeki yurtlar ekseriyetle baştan uca halılarla donatılmaktadır. Bir nevi duvardan duvara halılar tercih edilmekte, odaların her yeri ve hatta merdiven basamaklarına dahi halılar döşenmektedir. Bu sayede öğrenciler her adımda konforlu bir ortamla karşılaşmaktadır. Aynı zamanda yurtlar çok şık bir görünüm kazanmakta, ısı yalıtım etkisiyle birlikte yurtların ısıtılması halılar sayesinde çok daha kolay hale gelmektedir.

Yurt Halısı Özellikleri

Yurt halısı seçiminde firma olarak çok geniş bir seçenek sunuyoruz. Her zaman en doğru ürünlere sahip olmanıza yardımcı oluyoruz. Çünkü bu tip yerlerin hem iş yerlerinden hem de evlerde kullanılan halıların özelliklerini aynı anda taşıması gerekmektedir. Evlerdeki temizlik ve hijyen konusundaki hassasiyetler ile birlikte işyerlerindeki dayanıklılığın aynı anda bulunması gerekir.

Ferahnur Halı olarak yurt halısı çeşitlerimizin tamamının özelliklerini en üst seviyede tutuyor ve şu detayları aynı anda kullanıma sunuyoruz:

  • Hijyen: Yurtlar toplu kullanım alanlarıdır. Kimi zaman onlarca kimi zaman yüzlerce kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Dolayısıyla bu kadar kişi tarafından her gün defalarca halılara basılmaktadır. Kullanım yoğunluğundan ve çok sayıda farklı kişinin kullanımından dolayı yurtlardaki her eşyanın kolay temizlenebilir, leke tutmayan, anti bakteriyel özellikte olması gerekir.

Firmamızın yurt halılarında birinci sınıf materyaller kullanılmakta, leke tutmayan, kolay temizlenebilen ve bakteri, mikrop üretmeyen yapıdadır. Böylece yurtlarınızı temiz tutmanız ve hijyenik kalmasını sağlamanız çok daha kolay olacaktır.

  • Dayanıklılık: Yurtlardaki halılar çok yoğun bir kullanıma maruz kalırlar. Dolayısıyla bir yurt halısının dayanıklı olması, uzun süreli ve yoğun kullanıma uygun olması gerekmektedir. Aynı zamanda renklerinin, desenlerinin canlılıklarını kaybetmemesi, uzun süre herhangi bir solma yapmaması talep edilmektedir. Beğeniye sunmuş olduğumuz yurt halılarının tamamı birinci sınıf malzemelere sahiptir ve uzun yıllar herhangi bir deforme ya da solma olmadan kullanılmaya devam edilecektir.
  • Kaliteli işçilik: Yurt halılarının kalitesi için sadece materyal kalitesi yetmez. En az onun kadar işçiliğinin de kaliteli olması gerekir. İşçilik hem üretim aşamasında hem de montaj aşamasında en iyi biçimde olmalıdır. Ferahnur Halı olarak yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Alanında deneyim sahibi, tecrübeli, özverili, kendini sürekli geliştiren bir kadroyla çalışıyor, uzmanlığımızı yaşam alanlarınıza taşıyoruz.
  • Uygun fiyat: Yurtlar metrekare olarak oldukça geniş alanlardır. Bu nedenle yurtlardaki halıların aynı zamanda uygun fiyatlı olmalı istenir. Bizler daima en avantajlı fiyatlandırmaları yapıyor, yurtlarınızı bütçenizi yormadan donatmanıza yardımcı oluyoruz.
  • Estetik: Yurt halıları yurtların dekorasyonunda en temel parçalardır. Bu nedenle bir halının renkleri, işlemeleri, motifleri, modelleri ile de öne çıkması, tercihlerinizi, zevklerini yansıtmalıdır. Tasarımlarımızda şıklığa ve zarafeti son derece dikkat ediyor, birbirinden güzel yurt halılarıyla yurtlarınıza gönlünüzce dekore etmenizi sağlıyoruz.

Yurt Halısı Modelleri

Yurt halısı modelleri renklerine, desenlerine, motiflerine göre farklılık göstermektedir. Firmamız onlarca farklı yurt halısı modelini beğeniye sunmaktadır. Bu sayede yurt halınızı seçerken yurdunuzun genişliğini, gün ışığı alma derecesini, genişliğini, duvar, tavan renklerini, mobilya renk ve modellerini, tarzınızı, kurumsal renklerinizi vs. göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz.

Yurt halılarıyla alakalı en önemli detaylardan birisi ölçü alımıdır ve ölçü alımları mutlaka profesyonellerce alınmalı, hassasiyet gösterilmelidir. Firmamız her kademede yardımcı olarak en doğru halılara sahip olmanızı sağlamaktadır.

Yurt Halısı Fiyatları

Yurt halısı fiyatları halıların çeşitlerine, kalitelerine, ölçülerine, modellerine göre değişmektedir. Kalite arttıkça halıların metrekare fiyatı da artmakta, bu da yurtlarınızı donatabilmek için ayırmanız gereken bütçenin yükselmesine neden olmaktadır. Eğer hem kaliteli hem de uygun fiyatlı yurt halısı arıyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.

Ürünlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz!